ARCHIV oficiálního časopisu AV ČR

 


Z monitoringu tisku

 

Akademický bulletin 2010–2015

Plakat_obalky_web.jpgStopy AB v jiných titulech

Stopa AB v dalších médiích a knižních titulech

České dny v Lucemburku

Lucemburská obchodní komora a Velvyslanectví ČR v Lucembursku uspořádaly v Lucemburku ve dnech 5.–7. května 2009 České dny, které se staly jedním z kamínků v mozaice akcí konaných v rámci českého předsednictví v Radě Evropské unie. Akce typu Czech Open Days mají za úkol naši republiku představit jako zajímavého a spolehlivého partnera, který má co nabídnout.

Jedním ze spolupořadatelů Českých dnů v Lucemburku bylo prostřednictvím styčné kanceláře CZELO v Bruselu Technologické centrum AV ČR.
Jedním ze spolupořadatelů Českých dnů v Lucemburku bylo prostřednictvím styčné kanceláře CZELO v Bruselu Technologické centrum AV ČR.

Czech Open Days sestávaly z konference, pracovních workshopů a půldenní burzy business-to-business v prostorách Lucemburské obchodní komory. Katalog zúčastněných firem najdete na webových stránkách Technologického centra AV ČR. Dále se konala prezentace Evropské investiční banky a podpůrných nástrojů EIB pro malé a střední podniky. České dny se také staly výbornou příležitostí, aby se lucemburskému publiku v jubilejním roce představila hudba Bohuslava Martinů.
Záštitu nad akcí drželo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a spolupořadatelství se zhostily společnost European Consulting Luxembourg S.A., Technologické centrum AV ČR, Zastoupení Evropské komise, Evropský parlament, Svaz měst a obcí ČR, CzechTrade, CzechInvest, CEBRE a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Text a foto Marina Hužvárová